Instruktorzy

Julia Nessa

CEO/Instruktor

Właścicielka i Instruktorka marki. Zdobywczyni tytułu Mistrza Polski w Manicure Hybrydowym oraz autorka metody zdobień Blur effect. Wspólnie z zespołem stworzyła autorska metodę „żel bez piłowania”. Specjalizuje się w stylizacji salonowej oraz pięknych zdobieniach. Szeroki wachlarz umiejętności z łatwością wykorzystuje przy kreowaniu nowych technik.

Szkolenia prowadzi w Poznaniu.

Emilia Sołdon

Instruktor

Od 2013 roku prowadzi salon ” Pani Pazur” w Łodzi, natomiast stylizacją paznokci zajmuje się od 10 lat. Praca jest jej wielką pasją, która z czasem zaowocowała zdobyciem tytułu instruktora. Wspólnie z zespołem stworzyła autorska metodę “żel bez piłowania”. Jej najwyższym osiągnięciem jest zdobycie 4 miejsca na najbardziej prestiżowych mistrzostwach w Polsce z manicure hybrydowego. Uwielbia zdobienia, specjalizuje się w szkoleniach technicznych oraz pedicure.

Marta Pesta

Instruktor

Wspólnie z zespołem stworzyła autorska metodę „żel bez piłowania”.

Szkolenia prowadzi w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie

Klaudia Abramowska

Instruktor

Stylizacją paznokci zajmuję się od 2009 roku. Wspólnie z zespołem stworzyła autorska metodę „żel bez piłowania”. Specjalizuję się w zagadnieniach technicznych, a praca od zawsze jest jej pasją. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem. Szczególną uwagę zwracana na zagadnienia teoretyczne, które łączy z praktyczną widzą.

Szkolenia prowadzi w Warszawie i Mińsku Mazowieckim

Sandra Springer

Instruktor

Szkolenia prowadzi w centrum szkoleniowym Julia Nessa

Ania Grien

Instruktor
Szkoleniowiec, stylistka paznokci, właścicielka salonu kosmetycznego Mrs Beauty Academy w Poznaniu. 11-letnie doświadczenie zawodowe.

Kamila Kufta

Instruktor

Szkolenia prowadzi w Krakowie

Ania Załomska

Instruktor

Szkolenia prowadzi w Kaliszu

Magda Dembska

Instruktor

Szkolenia prowadzi w Gdańsku